Vila Dolní Měcholupy 2

Tento moderní dům umístěn na uzavřeném samostatném pozemku vám jistě nabídne příjemný komfort a značnou dávku soukromí. Vystavěn byl jako jeden z prvních nízkoenergetických bytových domů v ČR. Tato třípodlažní vila v sobě skýtá celkem čtyři byty, střešní terasy a prostory pro solární kolektory. Všechny byty mají lodžie, terasy či zahrádky a nadstandardní velikost oken. Vila také disponuje čtyřmi garážemi, sklípky ke každému bytu, kočárkárnou, místností pro úklid a hobby prostorem.

Ve všech bytech je zajištěno automatické komfortní větrání a  dále je pro každý byt napojen na střeše systém solárních kolektorů pro ohřev teplé užitkové vody.

Lokalita a dostupnost

Pozemek se nachází v klidné vilové čtvrti v centru Dolních Měcholup, kde je vám k dispozici veškerá občanská vybavenost. Nedaleko je obchodní centrum Europark Štěrboholy, ale daleko to není ani do přírody, kde můžete trávit volné chvíle například na cyklostezkách, golfovém hřišti či fitness centru. Spojení je dobré i do centra Prahy. Autem trvá cesta kolem 15 minut a využít můžete také několik stanic metra.

 

Vyberte si místo pro Vás

zavřít

Tuto sekci připravujeme

zavřít

Sekci Nízkoenergetické bydlení pro Vás v tuto chvíli připravujeme. Těšit se na ni můžete během října 2010.